Střední odborné učiliště Domažlice

Krajské finále ve fotbale SŠ

Krajské finále ve fotbale SŠ

9.6.2022 se uskutečnilo krajské finále středních škol ve fotbale na umělo hmotném trávníku v areálu na Doubravce v Plzni. Turnaje se zúčastnily celkem čtyři týmy: SOU Domažlice, HŠ Plzeň, SŠINFIS

Plzeň a Gymnázium Rokycany. Začátek turnaje byl v 9:00. Naše škola SOU Domažlice se tohoto turnaje také zúčastnila a předvedla skvělý výkon. První zápas naši borci ve složení Smazal, Šteffl, Forster, Sladký, Tumpach, Rejthar, Bláha, Kapic, Salák, Chmelík, Knopf, Vaněk zvládli skvěle a vyhráli 2.1 nad SŠINFIS Plzeň, díky brankám Chmelíka a Tumpacha. Druhý zápas jsme sehráli se školou Gymnázium Rokycany a tento zápas nebyl vůbec jednoduchý. I přesto, že jsme vedli po golu Lukáše Tumpacha, tak jsme po chybě rozhodčího, který nesmyslně odpískal penaltu, dostali gola. Poté bylo vidět, že se spíše kluci soustředí na výroku sudího, tak to vyústilo rozhodujícím golem, který jsme dostali ke konci zápasu. Do posledního zápasu jsme šli s tím, že musíme vyhrát a čekat na výsledek vedlejšího zápasu. I když to nebylo jednoduché kluky jsem se snažil vyburcovat, že všechno mají ve svých rukou a že můžeme stále vyhrát. A povedlo se. Zápas jsme měli jasně pod kontrolou a zápas zvládli v poměru 2:0 po golech Tumpacha a Vaňka.

Kluky bych chtěl velice pochválit, jak za reprezentaci školy, tak i k přístupu ke všem zápasům, které jsme odehráli. Jsem rád, že jsme turnaj zvládli a vyhráli ho zaslouženě. Nejlepším střelcem našeho týmu byl Lukáš Tumpach.

Hodnocení: Trenér František Copák

VÝSLEDKY

KF ve fotbale V. kat. – 9. 6. 2022 – Plzeň

Krajské fináleSOU DomažliceHŠ PlzeňGymnázium RokycanySŠINFIS PlzeňBodySkórePořadí
SOU Domažlice22 : 01 : 22 : 165 : 31
HŠ Plzeň0 : 201 : 02 : 243 : 32
Gymnázium Rokycany2 : 10 : 125 : 547 : 73
SŠINFIS Plzeň1 : 22 : 25 : 5228 : 94

Gymnázium a SOŠ Plasy se s předstihem omluvily z účasti na krajském finále.

Krajské finále ve fotbale SŠ

Setkání s rodiči a studenty budoucích prvých ročníků

26.6.2023

od 16°° hodin pro obory

MECHANIK SEŘIZOVAČ, OBRÁBĚČ KOVŮ, STROJNÍ MECHANIK, TRUHLÁŘ

od 17°°hodin pro obory

KADEŘNÍK, KOSMETICKÉ SLUŽBY, KUCHAŘ-ČÍŠNÍK, PRODAVAČ, GASTRONOMIE