Střední odborné učiliště Domažlice

Přespolní běh SŠ

Page 2

V pátek 7.10. 2022, se konaly závody v přespolním běhu. Závody se konaly v Domažlicích na bassebalovém hřišti. Zde i naše škola SOU Domažlice našla ve svých řadách běžce, kteří reprezentovali naši školu právě v přespolním běhu. Tým, z řad chlapců reprezentovali borci Ondřej Rejthar, Lukáš Forster, Filip Valenta a Rostislav Duchoň.

Ti nejstarší, kterými byli právě středoškoláci, běhali svou trať dlouhou 3,5 km.

První jmenovaný Ondřej Rejthar předvedl skvělý běžecký výkon a doběhl si pro krásné druhé místo mezi chlapci, v čase 11:21. Druhý jmenovaný Lukáš Forster doběhl v druhé desítce startovacího pole a umístil se na krásném 11. místě. Filip Valenta a Rosťa Duchoň obsadili 36 a 37 místo. Celkem běželo 45 chlapců.

V celkovém hodnocení týmů, obsadili naši kluci krásné třetí místo, za což jim patří veliká pochvala. Nechali za sebou školu SOŠ a SOU H. Týn. Bohužel před námi se umístily na prvním místě suverénní Gymnázium J.Š. B. Domažlice a druhé místo s těsným rozdílem, právě mezi našimi kluky obsadila škola OA Domažlice.