Střední odborné učiliště Domažlice

SUBTERA CUP 2022

SUBTERA CUP 2022

Naše škola SOU Domažlice se zúčastnila sportovní akce, tentokrát ve florbale a opět z toho byla bedna, konkrétně 2. místo a postup do dalšího kola.

12.12.2022 se v Plzni na Borech v hale FBŠ Slavia Plzeň uskutečnilo okresní kolo ve florbale, pod názvem SUBTERA CUP. Tohoto okresního kola se zúčastnilo celkem 6 týmů. SOŠ a SOU Horšovský Týn, Gympl Blovice, Donkeys Oselce, Zemědělka Klatovy, GJŠB Domažlice, SOU Domažlice.

Ve skupině jsem narazili na týmy z Klatov a Donkeys Oselce. První zápas nás čekal proti Donkeys Oselce a  zvládli jsme ho v poměru 3:2.

Druhý zápas jsme hráli s týmem z Klatov o prvenství ve skupině a tento zápas jsme smolně prohráli a postupovali z druhého místa.

V semifinále jsme narazili z druhé skupiny na naše krajany Gymnázia JŠB. a musím říct, že kluci tento zápas zvládli skvěle a výsledek 5:0 hovoří za vše.

Poslední zápas, tedy finálový, jsme takticky nezvládli. Klukům už chyběly síly a po výsledku 0:2 pro Gympl Blovice, jsme zápas prohráli.

Opět musím kluky pochválit, jak za reprezentaci, tak za přístup k tomuto turnaji. Jsem rád, že se nám podařilo postoupit do krajského kola, na které se kluci už těší.

Trenér František Copák

SUBTERA CUP 2022

Setkání s rodiči a studenty budoucích prvých ročníků

26.6.2023

od 16°° hodin pro obory

MECHANIK SEŘIZOVAČ, OBRÁBĚČ KOVŮ, STROJNÍ MECHANIK, TRUHLÁŘ

od 17°°hodin pro obory

KADEŘNÍK, KOSMETICKÉ SLUŽBY, KUCHAŘ-ČÍŠNÍK, PRODAVAČ, GASTRONOMIE