Střední odborné učiliště Domažlice

Fotbal ISF – okresní kolo

Dne 4. října jsme se zúčastnili turnaje ve fotbale, který se konal v Horšovském Týně na umělé trávě. Do tohoto turnaje byly přihlášené tři týmy (školy) – SOU Domažlice, SOŠ a SOU H.Týn a GJŠB Domažlice.

Hrálo se systémem každý s každým, hrací doba zápasů byla 1×45 minut.

Výsledky:

SOU Domažlice – SOŠ a SOU H.Týn 6:0

GJŠB Domažlice – SOŠ a SOU H.Týn 3:0

SOU Domažlice – GJŠB Domažlice  1:1 (na PK 3:4)

Naši studenti v prvním zápase suverénně „převálcovali“ školu z H.Týna. Druhý zápas s domažlickým gymnáziem byl o poznání těžší. Během zápasu jsme dokázali gymnáziu vstřelit první branku a vést tak 1:0. Avšak neproměněná penalta našeho hráče o několik minut později nezvýšila šanci na udržení vítězství a cca 3 minuty před koncem jsme obdrželi branku – stav 1:1. Po konci zápasu následovaly penalty. Na pokutové kopy jsme bohužel prohráli a tím pro nás vyhasla naděje postoupit do krajského finále.  I tak naši studenti odvedli skvělou práci a věříme, že v následujících turnajích potvrdí roli favorita. J

Všem klukům děkujeme za reprezentaci školy!